  • LDA50F-15-SNY
LDA50F-15-SNY
advertisement
Manufacturer No:
LDA50F-15-SNY
HK JDW NO:
165-LDA50F-15-SNY
Datasheet:
LDA50F-15-SNY
Description:
Quantity:
In Stock : 1847
Step5Bar-code shipping tag
LDA50F-15-SNY
    Select All
  • Lead Free
    Lead Free
  • Series
    LDA (50W)
  • Published
    2006
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Output Power
    52.5W
  • Current - Output 1
    3.5A
  • Isolation Voltage
    3kV
  • Height
    26mm
  • Length
    195mm
  • Width
    55mm