  • LDA50F-24-RY
LDA50F-24-RY
advertisement
Manufacturer No:
LDA50F-24-RY
HK JDW NO:
165-LDA50F-24-RY
Datasheet:
LDA50F-24-RY
Description:
Quantity:
In Stock : 11528
Step5Bar-code shipping tag
LDA50F-24-RY
  • Series
    LDA (50W)
  • Published
    2011
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Output Power
    50.4W
  • Current - Output 1
    2.1A
  • Isolation Voltage
    3kV
  • Height
    26mm
  • Length
    195mm
  • Width
    55mm