  • LDA75F-15-SY
LDA75F-15-SY
advertisement
Manufacturer No:
LDA75F-15-SY
Manufacturer:
Cosel USA, Inc.
HK JDW NO:
165-LDA75F-15-SY
Package:
Module
Datasheet:
LDA75F-15-SY
Description:
Quantity:
In Stock : 14928
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LDA75F-15-SY
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    Module
  • Series
    LDA (75W)
  • Published
    2011
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Number of Outputs
    1
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Output Power
    75W
  • Current - Output 1
    5A
  • Isolation Voltage
    3kV
  • Height
    32mm
  • Length
    222mm
  • Width
    55mm