  • LDA75F-24-G
LDA75F-24-G
advertisement
Manufacturer No:
LDA75F-24-G
HK JDW NO:
165-LDA75F-24-G
Datasheet:
LDA75F-24-G
Description:
Quantity:
In Stock : 4296
Step5Bar-code shipping tag
LDA75F-24-G
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Output Power
    76.8W
  • Current - Output 1
    3.2A
  • Isolation Voltage
    3kV
  • Height
    32mm
  • Length
    222mm
  • Width
    55mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Series
    LDA (75W)