  • LE569WL39007
LE569WL39007
advertisement
Manufacturer No:
LE569WL39007
Manufacturer:
Bulgin
HK JDW NO:
135-LE569WL39007
Package:
Datasheet:
LE569WL39007
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LE569WL39007
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Published
    2016
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Wire Leads
  • Type
    LED
  • Termination Style
    Wire Leads - 8 (203.20mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.35 (9.00mm)
  • Voltage
    12V
  • Current
    20mA