  • LEA150F-18-SNJ2
LEA150F-18-SNJ2
advertisement
Manufacturer No:
LEA150F-18-SNJ2
HK JDW NO:
165-LEA150F-18-SNJ2
Datasheet:
LEA150F-18-SNJ2
Description:
Quantity:
In Stock : 2290
Step5Bar-code shipping tag
LEA150F-18-SNJ2
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C With Derating
  • Series
    LEA (150W)
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    8.74Lx2.95W x 1.46 H 222.0mmx75.0mmx37.0mm
  • Feature
    Universal Input
  • Type
    Enclosed
  • Power (Watts)
    150W
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Number of Outputs
    1
  • Efficiency
    84%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    18V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    153W
  • Current - Output 1
    8.5A
  • Height
    51mm