  • LEA75F-30-Y
LEA75F-30-Y
advertisement
Manufacturer No:
LEA75F-30-Y
HK JDW NO:
165-LEA75F-30-Y
Datasheet:
LEA75F-30-Y
Description:
Quantity:
In Stock : 4313
Step5Bar-code shipping tag
LEA75F-30-Y
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C With Derating
  • Series
    LEA (75W)
  • Size / Dimension
    8.74Lx2.17W x 1.14 H 222.0mmx55.0mmx29.0mm
  • Feature
    Adjustable Output, PFC, Universal Input
  • Power (Watts)
    75W
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Efficiency
    84%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    30V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    75W
  • Current - Output 1
    2.5A
  • Height
    29mm