  • LEA75F-3R3-SNY
LEA75F-3R3-SNY
advertisement
Manufacturer No:
LEA75F-3R3-SNY
HK JDW NO:
165-LEA75F-3R3-SNY
Datasheet:
LEA75F-3R3-SNY
Description:
Quantity:
In Stock : 13590
Step5Bar-code shipping tag
LEA75F-3R3-SNY
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C With Derating
  • Series
    LEA (75W)
  • Size / Dimension
    8.74Lx2.17W x 1.14 H 222.0mmx55.0mmx29.0mm
  • Feature
    Adjustable Output, PFC, Universal Input
  • Type
    Enclosed
  • Power (Watts)
    75W
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Efficiency
    71%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    3.3V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    49.5W
  • Current - Output 1
    15A
  • Height
    42mm