  • LEA75F-48-S
LEA75F-48-S
advertisement
Manufacturer No:
LEA75F-48-S
HK JDW NO:
165-LEA75F-48-S
Datasheet:
LEA75F-48-S
Description:
Quantity:
In Stock : 12705
Step5Bar-code shipping tag
LEA75F-48-S
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    76.8W
  • Current - Output 1
    1.6A
  • Height
    29mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C With Derating
  • Series
    LEA (75W)
  • Size / Dimension
    8.74Lx2.17W x 1.14 H 222.0mmx55.0mmx29.0mm
  • Feature
    PFC, Universal Input
  • Power (Watts)
    75W
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Efficiency
    86%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    48V