  • LED25W-28-C0350-D
LED25W-28-C0350-D
advertisement
Manufacturer No:
LED25W-28-C0350-D
HK JDW NO:
824-LED25W-28-C0350-D
Package:
Datasheet:
LED25W-28-C0350-D
Description:
Quantity:
In Stock : 17436
Step5Bar-code shipping tag
LED25W-28-C0350-D
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Series
    LED-25W
  • Size / Dimension
    3.15Lx3.07W x 0.99 H 80.0mmx78.0mmx25.2mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Power (Watts)
    25W
  • Approval Agency
    CE, cULus
  • Efficiency
    83%
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Voltage - Input (Min)
    90VAC
  • Current - Output (Max)
    350mA
  • Voltage - Output
    10V~28V