  • LED25W-36-C0700-TE
LED25W-36-C0700-TE
advertisement
Manufacturer No:
LED25W-36-C0700-TE
HK JDW NO:
824-LED25W-36-C0700-TE
Step5Bar-code shipping tag
LED25W-36-C0700-TE
    12 Weeks
  • Mount
    0.437lb 198.00g
  • Published
    2016
  • Series
    LED-25W TE/LE
  • Size / Dimension
    3.15Lx3.07W x 0.99 H 80.0mmx78.0mmx25.2mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
  • Power (Watts)
    25W
  • Max Power Dissipation
    25W
  • Approval Agency
    CE, cULus
  • Efficiency
    84%
  • Voltage - Input (Max)
    277VAC
  • Max Output Current
    700mA
  • Voltage - Input (Min)
    100VAC
  • Voltage - Output
    18V~36V
  • Topology
    AC DC Converter
  • Dimming
    ELV
  • Height
    25.146mm