  • LED25W-72-C0350-TE
LED25W-72-C0350-TE
advertisement
Manufacturer No:
LED25W-72-C0350-TE
HK JDW NO:
824-LED25W-72-C0350-TE
Step5Bar-code shipping tag
LED25W-72-C0350-TE
    12 Weeks
  • Mount
  • Series
    LED-25W TE/LE
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    3.15Lx3.07W x 0.99 H 80.0mmx78.0mmx25.2mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Constant Current
  • Max Operating Temperature
    60°C
  • Min Operating Temperature
    -30°C
  • Power (Watts)
    25W
  • Max Power Dissipation
    25W
  • Approval Agency
    CE, cULus
  • Efficiency
    86%
  • Voltage - Input (Max)
    277VAC
  • Max Output Current
    350mA
  • Voltage - Input (Min)
    100VAC
  • Voltage - Output
    36V~72V
  • Topology
    AC DC Converter
  • Dimming
    ELV
  • Height
    25.146mm