  • LED50W-072-C0530-D
LED50W-072-C0530-D
advertisement
Manufacturer No:
LED50W-072-C0530-D
HK JDW NO:
824-LED50W-072-C0530-D
Step5Bar-code shipping tag
LED50W-072-C0530-D
    12 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -30°C~60°C
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    7.64Lx1.69W x 0.98 H 194.0mmx43.0mmx25.0mm
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Wire Leads
  • Type
    Constant Current
  • Power (Watts)
    38W
  • Max Power Dissipation
    38W
  • Efficiency
    88%
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Max Output Current
    530mA
  • Voltage - Input (Min)
    90VAC
  • Voltage - Output
    24V~72V
  • Topology
    AC DC Converter
  • Dimming
    Analog
  • Height
    24.892mm