  • LEDRA70XD5-PQ
LEDRA70XD5-PQ
advertisement
Manufacturer No:
LEDRA70XD5-PQ
HK JDW NO:
124-LEDRA70XD5-PQ
Package:
Datasheet:
Description:
VISION LIGHT - 70 MM AREA WITH P
Step5Bar-code shipping tag
LEDRA70XD5-PQ
  • Weight
  • Mfr
    Banner Engineering Corporation
  • Series
    LED
  • Type
    Square
  • Color
    Red
  • Outer Diameter
  • Outer Diameter - Emitting Surface
  • Height
    1.150" (29.21mm)
  • Length
    3.000" (76.20mm)
  • Width
    3.000" (76.20mm)