  • LEP150F-36-SNRT
LEP150F-36-SNRT
advertisement
Manufacturer No:
LEP150F-36-SNRT
HK JDW NO:
165-LEP150F-36-SNRT
Datasheet:
LEP150F-36-SNRT
Description:
Quantity:
In Stock : 4674
Step5Bar-code shipping tag
LEP150F-36-SNRT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Series
    LEP (150W)
  • Size / Dimension
    8.74Lx3.35W x 1.57 H 222.0mmx85.1mmx39.9mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    Enclosed
  • Efficiency
    86%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    36V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    151.2W
  • Current - Output 1
    4.2A
  • Minimum Load Required
    No
  • Height
    51mm