  • LFA100F-3R3-SNGR2Y
LFA100F-3R3-SNGR2Y
advertisement
Manufacturer No:
LFA100F-3R3-SNGR2Y
HK JDW NO:
165-LFA100F-3R3-SNGR2Y
Package:
Description:
Switching Power Supplies AC/DC PS(Open frame)
Step5Bar-code shipping tag
LFA100F-3R3-SNGR2Y
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Series
    LFA (100W)
  • Size / Dimension
    6.10Lx2.44W x 1.32 H 154.9mmx62.0mmx33.5mm
  • Type
    Enclosed
  • Efficiency
    79%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    3.3V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    66W
  • Current - Output 1
    20A
  • Height
    45mm