  • LFA100F-48-GR2
LFA100F-48-GR2
advertisement
Manufacturer No:
LFA100F-48-GR2
HK JDW NO:
165-LFA100F-48-GR2
Package:
Datasheet:
LFA100F-48-GR2
Description:
Quantity:
In Stock : 3011
Step5Bar-code shipping tag
LFA100F-48-GR2
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Series
    LFA (100W)
  • Size / Dimension
    6.10Lx2.44W x 1.32 H 154.9mmx62.0mmx33.5mm
  • Efficiency
    87%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    48V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    100.8W
  • Current - Output 1
    2.1A
  • Height
    45mm