  • LFA10F-3R3-SY
LFA10F-3R3-SY
advertisement
Manufacturer No:
LFA10F-3R3-SY
HK JDW NO:
165-LFA10F-3R3-SY
Datasheet:
LFA10F-3R3-SY
Description:
Quantity:
In Stock : 12537
Step5Bar-code shipping tag
LFA10F-3R3-SY
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Series
    LFA (10W)
  • Size / Dimension
    2.89Lx1.97W x 0.87 H 73.4mmx50.0mmx22.1mm
  • Efficiency
    68.5%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    3.3V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    6.6W
  • Current - Output 1
    2A
  • Height
    18mm