  • LFA15F-12-SNJ1Y
LFA15F-12-SNJ1Y
advertisement
Manufacturer No:
LFA15F-12-SNJ1Y
HK JDW NO:
165-LFA15F-12-SNJ1Y
Package:
Module
Datasheet:
LFA15F-12-SNJ1Y
Description:
Quantity:
In Stock : 13403
Step5Bar-code shipping tag
LFA15F-12-SNJ1Y
    Chassis Mount
  • Package / Case
    Module
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Series
    LFA (15W)
  • Size / Dimension
    3.44Lx1.97W x 0.87 H 87.4mmx50.0mmx22.1mm
  • Type
    Enclosed
  • Efficiency
    78.5%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    12V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    15.6W
  • Current - Output 1
    1.3A
  • Height
    32mm