  • LFA30F-15-SNJ1
LFA30F-15-SNJ1
advertisement
Manufacturer No:
LFA30F-15-SNJ1
HK JDW NO:
165-LFA30F-15-SNJ1
Datasheet:
LFA30F-15-SNJ1
Description:
Quantity:
In Stock : 17005
Step5Bar-code shipping tag
LFA30F-15-SNJ1
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Series
    LFA (30W)
  • Size / Dimension
    4.13Lx1.97W x 1.04 H 104.9mmx50.0mmx26.4mm
  • Type
    Enclosed
  • Efficiency
    83%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Current - Output (Max)
    2A
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    30W
  • Current - Output 1
    2A
  • Height
    36mm
  • Length
    125mm
  • Width
    60mm