  • LFA75F-3R3-SNJ1Y
LFA75F-3R3-SNJ1Y
advertisement
Manufacturer No:
LFA75F-3R3-SNJ1Y
HK JDW NO:
165-LFA75F-3R3-SNJ1Y
Package:
Module
Datasheet:
LFA75F-3R3-SNJ1Y
Description:
Quantity:
In Stock : 11632
Step5Bar-code shipping tag
LFA75F-3R3-SNJ1Y
    Chassis Mount
  • Package / Case
    Module
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Series
    LFA (75W)
  • Size / Dimension
    5.91Lx1.97W x 1.32 H 150.1mmx50.0mmx33.5mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Enclosed
  • Efficiency
    75%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    3.3V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    49.5W
  • Current - Output 1
    15A
  • Height
    45mm