  • LGA150A-24-CJ1Y
LGA150A-24-CJ1Y
advertisement
Manufacturer No:
LGA150A-24-CJ1Y
HK JDW NO:
165-LGA150A-24-CJ1Y
Package:
Module
Datasheet:
LGA150A-24-CJ1Y
Description:
Quantity:
In Stock : 3946
Step5Bar-code shipping tag
LGA150A-24-CJ1Y
  • Package / Case
    Module
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Series
    LGA (150W)
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    6.30Lx2.95W x 1.54 H 160.0mmx74.9mmx39.1mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Open Frame
  • Efficiency
    87%
  • Voltage - Isolation
    2kV
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Voltage - Input
    85V~132VAC
  • Output Power
    151.2W
  • Current - Output 1
    6.3A
  • Height
    39mm