  • LGA75A-12-SNY
LGA75A-12-SNY
advertisement
Manufacturer No:
LGA75A-12-SNY
HK JDW NO:
165-LGA75A-12-SNY
Package:
Module
Datasheet:
LGA75A-12-SNY
Description:
Quantity:
In Stock : 5716
Step5Bar-code shipping tag
LGA75A-12-SNY
  • Mount
    Chassis
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Package / Case
    Module
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Series
    LGA (75W)
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    5.91Lx1.97W x 1.36 H 150.1mmx50.0mmx34.5mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Enclosed
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Number of Outputs
    1
  • Efficiency
    83%
  • Voltage - Isolation
    2kV
  • Voltage - Output 1
    12V
  • Voltage - Input
    85V~132VAC
  • Output Power
    75.6W
  • Current - Output 1
    6.3A
  • Height
    45mm