  • LHFP15BB152K
LHFP15BB152K
advertisement
Manufacturer No:
LHFP15BB152K
HK JDW NO:
782-LHFP15BB152K
Step5Bar-code shipping tag
LHFP15BB152K
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    470 μH
  • Test Frequency
    0.001MHz
  • Current
    1.1A
  • Max DC Current
    620mA
  • Frequency - Self Resonant
    870kHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    360mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    1500 µH
  • Special Feature
    Q MEASURED AT 0.252 MHZ
  • Height
    23mm