  • LHL06TB682JL
LHL06TB682JL
advertisement
Manufacturer No:
LHL06TB682JL
HK JDW NO:
782-LHL06TB682JL
Datasheet:
LHL06TB682JL
Step5Bar-code shipping tag
LHL06TB682JL
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.268Dia 6.80mm
  • Tolerance
    ±5%
    Not Applicable
  • Current Rating (Amps)
    26mA
  • Inductance
    6.8mH
  • DC Resistance (DCR)
    74Ohm Max
  • Frequency - Self Resonant
    900kHz
  • Q @ Freq
    50 @ 252kHz
  • Inductance Frequency - Test
    252kHz
  • Height Seated (Max)
    0.433 11.00mm