  • LHLZ06TB100KS
LHLZ06TB100KS
advertisement
Manufacturer No:
LHLZ06TB100KS
HK JDW NO:
782-LHLZ06TB100KS
Datasheet:
LHLZ06TB100KS
Step5Bar-code shipping tag
LHLZ06TB100KS
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.307Dia 7.80mm
  • Tolerance
    ±10%
    Not Applicable
  • Current Rating (Amps)
    1.7A
  • Inductance
    10μH
  • DC Resistance (DCR)
    100mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    18MHz
  • Q @ Freq
    30 @ 2.52MHz
  • Inductance Frequency - Test
    2.52MHz
  • Height Seated (Max)
    0.433 11.00mm