  • LM3450EV120V15W/NOPB
LM3450EV120V15W/NOPB
advertisement
Manufacturer No:
LM3450EV120V15W/NOPB
HK JDW NO:
815-LM3450EV120V15W/NOPB
Package:
Description:
BOARD EVAL 120V LM3450
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LM3450EV120V15W/NOPB
  • Packaging
    Bulk
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Operating Supply Voltage
    135V
  • Voltage - Input
    90V~135VAC
  • Output Current
    350mA
  • Voltage - Output
    50V
  • Output Current per Channel
    350mA