  • LM3670MF-1.5EV
LM3670MF-1.5EV
advertisement
Manufacturer No:
LM3670MF-1.5EV
Manufacturer:
HK JDW NO:
815-LM3670MF-1.5EV
Package:
Datasheet:
LM3670MF-1.5EV
Description:
BOARD EVALUATION LM3670MF-1.5
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LM3670MF-1.5EV
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Input
    2.5V~5.5V
  • Current - Output
    350mA
  • Voltage - Output
    1.5V
  • Frequency - Switching
    1MHz