  • LMLP06D6M470CTAS
LMLP06D6M470CTAS
advertisement
Manufacturer No:
LMLP06D6M470CTAS
HK JDW NO:
66-LMLP06D6M470CTAS
Step5Bar-code shipping tag
LMLP06D6M470CTAS
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.236W 6.00mmx6.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Current Rating (Amps)
    1.1A
  • Inductance
    47μH
  • DC Resistance (DCR)
    220mOhm
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    1.3A
  • Height Seated (Max)
    0.177 4.50mm