  • LOB3R080JLF
LOB3R080JLF
advertisement
Manufacturer No:
LOB3R080JLF
Manufacturer:
International Resistive
HK JDW NO:
3719-LOB3R080JLF
Package:
Metal
Datasheet:
Description:
Through Hole 80mOhm, Metal Element,
Quantity:
In Stock : 514
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LOB3R080JLF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Metal
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    Axial
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    80mOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Composition
    Metal Element
  • Power Rating
    3W
  • Lead Diameter
    813 μm
  • Length
    14.224mm