  • LP96W-274-C0350-RD
LP96W-274-C0350-RD
advertisement
Manufacturer No:
LP96W-274-C0350-RD
HK JDW NO:
272-LP96W-274-C0350-RD
Step5Bar-code shipping tag
LP96W-274-C0350-RD
  • Operating Temperature
    -30°C~65°C
  • Size / Dimension
    6.00Lx2.33W x 1.47 H 152.4mmx59.2mmx37.3mm
    Constant Current
  • Power (Watts)
    96W
  • Efficiency
    92%
  • Voltage - Isolation
    3.75kV
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Voltage - Input (Min)
    90VAC
  • Current - Output (Max)
    350mA
  • Voltage - Output
    92V~274V