  • LPM126-OUTA1-12
LPM126-OUTA1-12
advertisement
Manufacturer No:
LPM126-OUTA1-12
Manufacturer:
Bel Power Solutions
HK JDW NO:
127-LPM126-OUTA1-12
Package:
Datasheet:
Description:
CONFIG DC PWR MOD 12V (5.2-15V)
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LPM126-OUTA1-12
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Series
    LPM
  • Feature
    Remote On/Off, Remote Sense, User Adjustable
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    DC Output Module
  • Power (Watts)
    265W
  • Number of Outputs
    1
  • Current - Output (Max)
    22A
  • Voltage - Output
    12V 5.2V~15V