  • LPM126-OUTA1-24
LPM126-OUTA1-24
advertisement
Manufacturer No:
LPM126-OUTA1-24
HK JDW NO:
127-LPM126-OUTA1-24
Description:
CONFIG DC PWR MOD 24V (14-30V)
Step5Bar-code shipping tag
LPM126-OUTA1-24
  • Power (Watts)
    265W
  • Current - Output (Max)
    11A
  • Voltage - Output
    24V 14V~30V