  • LPM126-OUTA1-36
LPM126-OUTA1-36
advertisement
Manufacturer No:
LPM126-OUTA1-36
HK JDW NO:
127-LPM126-OUTA1-36
Description:
CONFIG DC PWR MOD 36V (29-44V)
Step5Bar-code shipping tag
LPM126-OUTA1-36
  • Power (Watts)
    265W
  • Current - Output (Max)
    7.4A
  • Voltage - Output
    36V 29V~44V