  • LPO4812-822MLB
LPO4812-822MLB
advertisement
Manufacturer No:
LPO4812-822MLB
HK JDW NO:
3194-LPO4812-822MLB
Package:
Datasheet:
LPO4812-822MLB
Step5Bar-code shipping tag
LPO4812-822MLB
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 23 hours ago)
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Tolerance
    20%
  • Packing Method
    TR
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.27Ohm
  • Rated Current-Max
    0.45A
  • Inductance-Nom (L)
    8.2 µH
  • Self Resonant Frequency
    70MHz