  • LPS0800L1500JB
LPS0800L1500JB
advertisement
Manufacturer No:
LPS0800L1500JB
HK JDW NO:
875-LPS0800L1500JB
Package:
Datasheet:
LPS0800L1500JB
Description:
150Ohm, 5%, 800W
Step5Bar-code shipping tag
LPS0800L1500JB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    24 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    150 ppm/°C
  • Resistance
    150Ohm
  • Power Rating
    800W
  • Voltage - Rated DC
    5kV