  • LQH32MN2R2M23L
LQH32MN2R2M23L
advertisement
Manufacturer No:
LQH32MN2R2M23L
HK JDW NO:
535-LQH32MN2R2M23L
Package:
1210
Step5Bar-code shipping tag
LQH32MN2R2M23L
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1210
  • Material - Core
    Ferrite
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Shielding
    Unshielded
  • Case Code (Metric)
  • Case Code (Imperial)
  • Inductance
    39 μH
  • Current
    110mA
  • Max DC Current
    370mA
  • Frequency - Self Resonant
    11MHz
  • Q Factor
    20
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    3.9Ohm
  • Height
    2mm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm