  • LQH32NH2R2J23L
LQH32NH2R2J23L
advertisement
Manufacturer No:
LQH32NH2R2J23L
HK JDW NO:
535-LQH32NH2R2J23L
Datasheet:
LQH32NH2R2J23L
Description:
Quantity:
In Stock : 5141
Step5Bar-code shipping tag
LQH32NH2R2J23L
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    2.2μH
  • DC Resistance (DCR)
    116.4mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    75MHz
  • Q @ Freq
    20 @ 1MHz
  • Inductance Frequency - Test
    1MHz
  • Height Seated (Max)
    0.087 2.20mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 2 weeks ago)
    Nonstandard
  • Supplier Device Package
    1210 (3225 Metric)
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±5%
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    610mA