  • LQH32PB121MN0L
LQH32PB121MN0L
advertisement
Manufacturer No:
LQH32PB121MN0L
HK JDW NO:
535-LQH32PB121MN0L
Datasheet:
LQH32PB121MN0L
Description:
FIXED IND 120UH 200MA 4.38 OHM
Step5Bar-code shipping tag
LQH32PB121MN0L
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±20%
    Wirewound
  • Resistance
    4.38Ohm
  • HTS Code
  • Packing Method
    Tape, Embossed
  • Current Rating
    200mA
  • Inductance
    120μH
  • Test Frequency
    1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    5.26Ohm Max
  • Frequency - Self Resonant
    8MHz
    DUAL ENDED
  • Current - Saturation
    170mA
  • Case/Size Code
    1210
  • Rated Current-Max
    0.2A
  • Height Seated (Max)
    0.067 1.70mm