  • LQH32PN150MNCL
LQH32PN150MNCL
advertisement
Manufacturer No:
LQH32PN150MNCL
HK JDW NO:
535-LQH32PN150MNCL
Datasheet:
LQH32PN150MNCL
Description:
Quantity:
In Stock : 13655
Step5Bar-code shipping tag
LQH32PN150MNCL
  • Frequency - Self Resonant
    20MHz
    DUAL ENDED
  • Current - Saturation
    800mA
  • Inductance Tolerance
    20%
  • Special Feature
    DCR TOLERANCE MEASURED AT 20%
  • Height Seated (Max)
    0.087 2.20mm
  • REACH SVHC
    No SVHC
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Packing Method
    Tape, Embossed
  • Current Rating
    700mA
  • Case Code (Metric)
    3225
  • Case Code (Imperial)
    1210
  • Inductance
    15μH
  • Test Frequency
    1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    570mOhm Max
  • Max DC Current
    700mA