  • LQP18MN27NG00D
LQP18MN27NG00D
advertisement
Manufacturer No:
LQP18MN27NG00D
HK JDW NO:
535-LQP18MN27NG00D
Step5Bar-code shipping tag
LQP18MN27NG00D
  • Tolerance
    2%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Inductance
    27 nH
  • Test Frequency
    500MHz
  • Max DC Current
    100mA
  • Frequency - Self Resonant
    1.9GHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    2.4Ohm
  • Inductance-Nom (L)
    0.027 µH
  • Height
    800μm
  • Length
    1.6mm