  • LQW03AW5N4J00D
LQW03AW5N4J00D
advertisement
Manufacturer No:
LQW03AW5N4J00D
HK JDW NO:
535-LQW03AW5N4J00D
Datasheet:
LQW03AW5N4J00D
Step5Bar-code shipping tag
LQW03AW5N4J00D
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 4 weeks ago)
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mount
    ONE SURFACE
  • Material - Core
    Non-Magnetic
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.021Lx0.016W 0.53mmx0.40mm
  • Tolerance
    ±5%
    2
  • Termination
    SMD/SMT
    1
  • Current Rating
    420mA
  • Inductance
    5.4nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    210mOhm Max
  • Max DC Current
    420mA
  • Frequency - Self Resonant
    8.5GHz
  • Q @ Freq
    46 @ 900MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    46
  • Q Factor
    46
  • Special Feature
    Q MEASURED AT 900 MHZ
  • Height
    400μm
  • Height Seated (Max)
    0.018 0.45mm