  • LQW15AN39NJ8ZD
LQW15AN39NJ8ZD
advertisement
Manufacturer No:
LQW15AN39NJ8ZD
HK JDW NO:
535-LQW15AN39NJ8ZD
Datasheet:
LQW15AN39NJ8ZD
Description:
Quantity:
In Stock : 17532
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
LQW15AN39NJ8ZD
    7 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Surface Mount
    YES
  • Material - Core
    Non-Magnetic
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    530mA
  • Inductance
    39nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    456mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    3.4GHz
  • Q @ Freq
    28 @ 250MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    28
  • Inductance Frequency - Test
    100MHz
  • Rated Current-Max
    0.53A
  • Special Feature
    Q MEASURED AT 250 MHZ
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm