  • LQW15CN77NJ10D
LQW15CN77NJ10D
advertisement
Manufacturer No:
LQW15CN77NJ10D
HK JDW NO:
535-LQW15CN77NJ10D
Quantity:
In Stock : 28133
Step5Bar-code shipping tag
LQW15CN77NJ10D
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Surface Mount
    YES
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Core Material
    FERRITE
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    5%
    1
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Inductance
    0.077 µH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.09Ohm
    DUAL ENDED
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Rated Current-Max
    1.1A
  • Self Resonant Frequency
    2000MHz