  • LQW18AS23NJ00D
LQW18AS23NJ00D
advertisement
Manufacturer No:
LQW18AS23NJ00D
HK JDW NO:
535-LQW18AS23NJ00D
Step5Bar-code shipping tag
LQW18AS23NJ00D
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Surface Mount
    YES
  • Tolerance
    5%
    1
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Inductance
    0.023 µH
  • Test Frequency
    250MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.19Ohm
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    38
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Rated Current-Max
    0.7A
  • Self Resonant Frequency
    2850MHz