  • LQW18AS47NJ00D
LQW18AS47NJ00D
advertisement
Manufacturer No:
LQW18AS47NJ00D
HK JDW NO:
535-LQW18AS47NJ00D
Quantity:
In Stock : 309
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
LQW18AS47NJ00D
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Surface Mount
    YES
  • Tolerance
    5%
  • JESD-609 Code
    e3
    EAR99
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
    1
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Inductance
    0.047 µH
  • Test Frequency
    200MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.28Ohm
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    38
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Rated Current-Max
    0.6A
  • Self Resonant Frequency
    2000MHz