  • LSA28-S1M1-S12
LSA28-S1M1-S12
advertisement
Manufacturer No:
LSA28-S1M1-S12
HK JDW NO:
172-LSA28-S1M1-S12
Package:
Datasheet:
LSA28-S1M1-S12
Description:
CBL ASSY SMA M-MCX M 12"
Step5Bar-code shipping tag
LSA28-S1M1-S12
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Style
    SMA to MCX
  • Cable Type
    2.18mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohms
  • Frequency (Max)
    18GHz
  • 1st Connector
    MCX Male Plug
  • 2nd Connector
    SMA Male Plug
  • Length
    12.00 304.80mm