  • LTC6101VHVCHS5#TRMPBF
LTC6101VHVCHS5#TRMPBF
advertisement
Manufacturer No:
LTC6101VHVCHS5#TRMPBF
HK JDW NO:
84-LTC6101VHVCHS5#TRMPBF
Description:
100nA Instrumentational OP Amps 5V~100V SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Quantity:
In Stock : 325
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
LTC6101VHVCHS5#TRMPBF
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
    1
  • Current - Supply
  • Voltage - Supply, Single/Dual (±)
    5V~100V
  • Gain Bandwidth Product
    200kHz
  • Voltage - Input Offset
    400μV
  • Current - Output / Channel
    1mA