  • LTF5022T-330MR77-D
LTF5022T-330MR77-D
advertisement
Manufacturer No:
LTF5022T-330MR77-D
HK JDW NO:
769-LTF5022T-330MR77-D
Package:
Nonstandard
Description:
Quantity:
In Stock : 49
Step5Bar-code shipping tag
LTF5022T-330MR77-D
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Weight
    170.01209mg
  • Material - Core
    Ferrite
  • Shape/Size Description
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Series
    LTF5022T
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.205Lx0.197W 5.20mmx5.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Pbfree Code
    yes
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
    Wirewound
  • Resistance
    410mOhm
  • Packing Method
    TR, Blister Plastic, 7 Inch
  • Shielding
    Shielded
  • Number of Functions
    1
  • Construction
    Magnetic Shield
  • Current Rating
    850mA
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Inductance
    33μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    490mOhm Max
  • Max DC Current
    770mA
  • Inductor Application
    POWER INDUCTOR
  • Terminal Placement
    DUAL ENDED
  • Current - Saturation
    770mA
  • Case/Size Code
    2020
  • Height
    2.2mm
  • Height Seated (Max)
    0.087 2.20mm