  • LTL-42M7NHKP
LTL-42M7NHKP
advertisement
Manufacturer No:
LTL-42M7NHKP
HK JDW NO:
456-LTL-42M7NHKP
Description:
LED CBI 3MM 3-LVL G,G,Y
Step5Bar-code shipping tag
LTL-42M7NHKP
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2A (4 Weeks)
  • Lens Size
    4.20mm Dia